Nie otrzymałem prze...
 
Notifications
Clear all

Nie otrzymałem przesyłki


s3837
Posty: 1
Topic starter
(@s3837)
New Member
Dołączył: 1 rok temu

28 marca kupiłem plastikowe rękawiczki jednorazowe.(Zamówienie ID: 3003520094201755) Czekałem na dostawę 3 miesiące aż w końcu gdy nic nie dostałem otworzyłem spór. Wszystko to na oficjalnej stronie dotyczącej tej przesyłki. Ali zażądał abym podał numer przesyłki (przecież oni go mają bo sami sobie go nadają), gdy nie podałem bo był na tej stronie to napisano że "Klient podaje fałszywy numer śledzenia", w następnym okienku że "AliExpress zaproponował nowe rozwiązanie" gdzie oczywiście nic nie podał, a w następnym okienku wyrok, że nie zwrócą pieniędzy. Jak chciałem złożyć odwołanie to zażądano ode mnie dowodu, że nie dostałem przesyłki. To jest chore. Jaki mam przedstawić dowód, że nie dostałem przesyłki. Przesłać zdjęcie jak przysięgam na Biblię lub Buddę?  

2 Replies
Alan Tomczak
Posty: 1
 Alan Tomczak
Gość
(@Alan Tomczak)
Dołączył: 1 rok temu

Witaj!

Nam będzie ciężko ocenić, co miał na myśli operator AliExpress. Podałeś numer zamówienia czy śledzenia paczki? Moglo to mieć kluczowe znaczenie przy zwrocie.

W obecnej sytuacji najprostszym wyjściem będzie napisanie bezpośrednio do supportu Aliexpress, ale nie przez formularz zgłoszeniowy.

Pozdrawiam

Odpowiedz
Mef
Posty: 1
 Mef
Gość
(@Mef)
Dołączył: 1 rok temu

Nie mogę otworzyć sporu bo jeśli wcisnę opcję, że nie otrzymałem produktu to odsyła mnie do śledzenia przesyłki a tam jest wysyłka zakończona 🙁 Co robić? Nie odzyskam już kasy? Pomocy.

Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 
Preview 0 Revisions Saved
Share: