Opinia graczy wsród ludzi jest mocno podzielona – jedni uważają granie za przyjemność, inni jako formę odstresowania, a jeszcze inni jako zawód. Niezależnie od punktu patrzenia łączy ich jedno – dążenie do jak największej wygody. Pomagają w tym przydatne gadżety – oto kilka najciekawszych.

Przypominamy o promocjach z okazji 11.11! Sprawdź je tutaj!

1. Podkładka LED

Korzystanie z myszy na „gołym” biurku może sprawiać nie lada problem. Laser często potrafi się zgubić i mieć problemy z odpowiednim śledzeniem, co przekłada się na brak precyzji. Podkładka jest koniecznością na biurku gracza, a ta wyróżnia się z tych zwykłych, prostych – posiada podświetlenie LED dookoła.

podkładka dla graczy

Sprawdź cenę!

2. Mouse bungee

Proste urządzenie służące do przytrzymywania kabla od myszy. Zapobiega to jego przecieraniu na krawędzi stołu oraz umożliwia pełną swobodę ruchów, gdyż przewód nie plącze się pod nogami i jego wymagana część cały czas znajduje się na biurku.

mouse bungee

Sprawdź cenę!

3. Wentylator USB

Temperatury latem potrafią być na prawdę wysokie. Gracze nieco bardziej wymagających gier zdecydowanie wiedzą, jakie mogą być tego skutki. Prostym i dość pomocnym rozwiązaniem problemu temperatury może być nabiurkowy mini wentylator zasilany z portu USB. Wbrew pozorom dmucha on dość mocno, jak na swój rozmiar.

wentylator

Sprawdź cenę!

4. Podgrzewacz USB

Tym razem rozważmy zupełnie odwrotną sytuację – długie, zimowe wieczory niejednokrotnie spędzone przed komputerem. Wówczas niezastąpionym jest kubek gorącej herbaty. Rozgrywka jednak potrafi ciągnąć się wiele godzin, a napój przez ten czas nieprzerwanie stygnie. Tu z pomocą przychodzi podgrzewacz na USB, który pozwoli utrzymać zawartości kubka ok. 40°C.

podgrzewacz

Sprawdź cenę!

5. Mini odkurzacz na USB

Wszystkie klawiatury na świecie mają jedną wspólną cechę. Niesamowicie zbierają każdy możliwy okruszek, który pojawi się w ich okolicy. Przeczy to perfekcyjnemu wizerunkowi stanowiska, więc jeśli kłuje to waszą gamingową duszę – warto wyposażyć się w ten podręczny odkurzacz na USB. Dostępny w wielu kolorach.

odkurzacz

Sprawdź cenę!

6. Hub USB aktywny

Aby podłączyć wszystkie powyższe urządzenia potrzeba wielu portów, a także odpowiednio wydajnego zasilenia, z czym mogą sobie nie poradzić starsze płyty główne. W tym celu z pomocą przychodzi hub aktywny, który jest zasilany zewnętrznie, a więc nie ma problemu ze zbyt niską wydajnością, a przy okazji zyskujemy dodatkowe porty USB. Występuje w wersji z 4 lub 7 portami.

hub
*zasilacz również w wersji europejskiej

Sprawdź cenę!

7. Pad do telefonu

Nie można zapomnieć również o graczach mobilnych. Miłośnicy „telefonówek” (a zwłaszcza strzelanek) sami nieraz przyznają, jak trudne jest granie na dotykowym ekranie. Bardzo wygodnym może okazać się kontroler z dedykowanym uchwytem. Samo urządzenie łączy się z telefonem przez bluetooth i wymaga zasilania bateryjnego.

pad

Sprawdź cenę!

8. Wentylator chłodzący

Niektóre „mobliki” są na tyle wymagające, że dość znacznie podnoszą temperaturę procesora, co może powodować tzw. thermal throttling, czyli spadek wydajności. Aby uniknąć tego zjawiska warto zastosować specjalny wentylator. Niestety, użycie go wyklucza kontroler z poprzedniego punktu.

chłodzenie

Sprawdź cenę!

9. Pluszowy Enter

Wróćmy na chwilę do komputera. Gry strategiczne, a tym bardziej zespołowe potrafią podnieść niektórym ciśnienie. Często cierpi na tym sprzęt. Aby troszkę zaoszczędzić na nowej myszy warto zakupić pluszowy przycisk Enter, w który można uderzać z dowolną siłą. Co ciekawe, jest on faktycznie przyciskiem, więc po podłączeniu do komputera faktycznie działa.

enter

Sprawdź cenę!

10. Mini lodówka

Podczas długich sesji (np. weekendowych) niekiedy nie można odejść nawet na chwilę od klawiatury. Wówczas puszka zimnego napoju pod ręką może sprawić nie lada przyjemność. Posiadanie małej lodówki pod biurkiem ma niemal same zalety. Działa ona bardzo sprawnie i potrafi szybko schłodzić napój. Dostępna w trzech kolorach.

lodówka

Sprawdź cenę!

Podsumowanie

Lista tych kilku przedmiotów z pewnością ułatwi lub uprzyjemni życie niejednej osoby. Produkty nie są wybitnie drogie, a pozwalają zaoszczędzić nieco czasu, nerwów czy pieniędzy.

11 Urodziny AliExpress

Start 29/03/2021 o godzinie 9:00
Kupony i promocje:
https://alisale.pl/kupony-kody-rabatowe-i-promocje-11-urodziny-aliexpress/
Poprzedni artykułJak tanio podsłuchiwać służby za pomocą tunera DVB-T lub Baofeng UV-5R z AliExpress
Następny artykułKupony AliExpress 11.11 – Mi Band 5 za 1$ i wiele innych! $2/15 MEGA1111

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj