W czasie wolnym niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie: „Co by tu zrobić, kiedy dotyka mnie nuda?”. Dziś postaram się zaproponować klika możliwości w postaci prostych gadżetów na spędzenie wolnego czasu!

Jeśli nie wiesz jak kupować z Gearbest – sprawdź nasz poradnik.

"Nuda" - Gaston de La Touche

1. Nanodron

Mała, tania, bezpieczna i przez wszystkim bardzo wciągająca zabawka, która pozwoli polatać po domu i poćwiczyć umiejętności, gdy na dworze wieje mocny wiatr. Dron jest zrywny i dynamiczny, przez co nie sprawia wrażenia ociężałego. Czas lotu na jednej baterii to ok. 5 minut, jednak można go łatwo wydłużyć dokupując kolejne. Największą wadą jest pilot – ten jest dość mały i obsługiwanie go może sprawić trudność osobom z większymi rękoma.

Sprawdź cenę na GearBest!

2. Autka RC

Podobnie jak w poprzednim przypadku – model zdalnie sterowany zapewniający zajęcie na długie godziny. Tu jednak można wybrać dwa style – miejski i offroadowy. Pierwszą moją propozycją jest auto wyścigowe w skali 1:18. Pozwoli ono osiągnąć większą prędkość, lecz jedynie na równej nawierzchni. Dla osób które poszukują większych wrażeń mam również autko do jazdy w trudniejszych warunkach – z amortyzacją i większymi oponami – nie ma mowy o czymś takim jak nuda.

Sprawdź cenę w GearBest! (terenówka)

Sprawdź cenę w GearBest! (wyścigówka)

3. Starterkit Arduino

Arduino to w wielkim skrócie platforma uruchomieniowa dla własnych projektów elektronicznych. Płytka z starter kitu polecanego przeze mnie – Arduino Uno – działa na bazie mikrokontrolera Atmega168p, która daje ogromne (niemalże nieograniczone!) możliwości. Dodatkowe elementy (takie jak diody, silniki, matryce, serwomechanizmy, czujniki itd.) zapewnią łatwy, a zarazem przyjemny start w elektronice. Do tego poprawie ulegną umiejętności programowania.

Sprawdź cenę w GearBest!

4. Nowe hobby – muzyka

Trochę osobista kwestia, ale postanowiłem ją tu umieścić. Jako multiinstrumentalista z wieloletnim doświadczeniem mogę śmiało stwierdzić, że nic nie daje takiej przyjemności, jak nauka nowego instrumentu od podstaw – poznawanie jego brzmienia, technik oraz budowy. Moją propozycją w tej kwestii będzie Kalimba, nazywana również „Finger Piano”.

\Sprawdź cenę w GearBest!

5. Długopis 3D

Na koniec – dla jednych zabawka, dla innych pełnoprawne przyrząd pracy. Niezależnie od punktu widzenia, długopis 3D to potężne narzędzie umożliwiające stworzenie wielu różnych ciekawych przedmiotów. Wymaga to nieco cierpliwości, lecz po dojściu do wprawy jest to naprawdę świetna zabawa. W dodatku może to być wprowadzenie do świata pełnowymiarowego druku 3D. To zajęcie jest tak szerokie, że nie ma mowy o nudazie

Sprawdź cenę w GearBest! (długopis)

Sprawdź cenę w GearBest! (filament)

11 Urodziny AliExpress

Start 29/03/2021 o godzinie 9:00
Kupony i promocje:
https://alisale.pl/kupony-kody-rabatowe-i-promocje-11-urodziny-aliexpress/
Poprzedni artykułStroje kąpielowe z AliExpress
Następny artykułKupony na AliExpress – Poradnik jak z nich korzystać oraz gdzie dostać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj