Rodzaje kuponów na AliExpress i sposób ich działania

Jeśli kiedykolwiek robiłeś zakupy w AliExpress i przed sprawdzeniem pomyślałeś: „Hej, zobaczmy, czy znajdę kupon w Google”, jesteśmy pewni, że musisz znać tego typu wyniki:

kupony internetowe aliexpress

Niektórzy twierdzą, że oferują 80%, a nawet 90% rabatów… Ale kiedy klikniesz link do ich witryn internetowych i pojawi się komunikat „Twoja zniżka została już wykorzystana”, po przekierowaniu do AliExpress nie ma po tym śladu „Cudowna” zniżka.

Nadzieja nie jest stracona, kupony i rabaty istnieją w AliExpress, pokażemy Ci najczęściej i jak działają

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, istnieje kilka rodzajów kuponów AliExpress, które są zasadniczo podzielone na dwie grupy: te, w przypadku których rabat pochodzi bezpośrednio od AliExpress, i drugie, które oferuje sprzedawca.

Zacznijmy od wyjaśnienia rodzajów kuponów w pierwszej grupie.

Kupony AliExpress:

1 – Wybierz kupony

Kupony wyboru to te „opłacone” lub rozdane przez AliExpress. Zwykle są one jednak dość hojne, ale wadą jest to, że można ich używać tylko w niektórych sklepach. Zwykle wyglądają tak:

kupon aliesxpress 6$

Zwykle oferują zniżkę, jeśli wydasz określoną kwotę pieniędzy i zwykle można je uzyskać, wymieniając monety AliExpress, które można uzyskać za pomocą ich aplikacji. Aby dowiedzieć się więcej o kuponach SELECT, kliknij link.

2 – Ogólne kupony i kody rabatowe dla wszystkich AliExpress

Są to kupony, które AliExpress rozdaje bezpośrednio przy specjalnych okazjach, takich jak rocznice lub w celu promocji aplikacji. W ramach tych kuponów wyróżniamy dwa typy: te, które są automatycznie dodawane do Twojego konta i te, które wymagają podania kodu.

Oto przykład kuponów, które są automatycznie dodawane do Twojego konta, były one dostępne podczas 11. Festiwalu Zakupów 11:

powitalny kupon aliexpress

Możesz sprawdzić, czy masz aktywne kupony w sekcji kuponów AliExpress .

Przykładem kuponu z kodem jest ten, który został również rozdany hiszpańskim kupującym podczas 11. z 11. festiwalu.

kupon aliexpress na fanpage
Jak wstawiać kody rabatowe AliExpress?

Tego typu rabaty nie są zbyt powszechne, jednak jeśli uda Ci się je zdobyć, będziesz musiał wprowadzić go na przedostatnim etapie procesu składania zamówienia.

jak dodac kupon aliexpress

Zarówno kody rabatowe, jak i kupony ogólne różnią się od wybranych kuponów tym, że nie są przeznaczone wyłącznie dla jednego sklepu, ale są ważne dla wszystkich.

3 – Kupony nowego użytkownika:

Dość oczywiste, jak sama nazwa wskazuje, są to kupony, które AliExpress rozdaje nowym użytkownikom. Więcej informacji o tym, jak uzyskać kupony dla nowych użytkowników , klikając łącze.

4 – Rabaty PayPal

Odkąd AliExpress ponownie zaczął akceptować PayPal jako środek płatniczy, oferuje rabaty w wysokości 3 USD przy pierwszym zakupie na AliExpress za pomocą PayPal.


 


Kupony sprzedawcy i rabaty:

Są to kupony i rabaty, które sprzedawcy AliExpress oferują bezpośrednio klientom.

1 – Kupony sprzedawcy

Tego typu kupony mają zwykle ten sam format, oszczędź 2 USD, jeśli wydasz 15 USD, powtarzamy, działają one tylko w określonym sklepie. W tym linku możesz zobaczyć listę wszystkich kuponów oferowanych przez sprzedawców, uporządkowanych według kategorii.

Pamiętaj, że musisz je złapać przed kasą, nie są one stosowane automatycznie.

2 – Rabaty sprzedawcy

Zniżki sprzedawcy są bardzo podobne do kuponów sprzedawcy: „Zaoszczędź 1 USD, jeśli wydasz 3 USD”, jednak rabaty te są stosowane automatycznie, więc nie będziesz musiał ich aktywnie stosować jako kuponów.

Wskazówka: Skorzystaj ze wszystkich promocji AliExpress, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy

Oprócz tych kuponów AliExpress ma kilka stron promocyjnych, które są również bardzo przydatne, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zalecamy sprawdzenie tych stron, ponieważ często aktualizujemy listę, którą widziałeś na początku.

Gdzie mogę zobaczyć moje kupony AliExpress?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli otrzymałeś kupony rabatowe, ale nie wiesz, jaka jest minimalna kwota zakupu, aby z nich skorzystać, lub po prostu zapomniałeś, jakie kupony masz aktywne, możesz je łatwo sprawdzić, uzyskując dostęp do konta AliExpress. W sekcji „ Moje kupony ” możesz znaleźć kupony AliExpress, kupony sprzedawcy i wybrane kupony dostępne na Twoim koncie.

aliexpress strona główna

Nasza rada: bądź na bieżąco z nowościami AliExpress na naszym blogu

Krótko mówiąc, najlepszym sposobem uzyskania rabatów i kuponów jest śledzenie najnowszych wiadomości na tej stronie. Na naszym blogu zawsze analizujemy nowe promocje i wyjaśniamy, jak uzyskać najlepsze okazje podczas Festiwali Zakupów AliExpress. Zaleca się również przejrzenie strony głównej AliExpress,  aby sprawdzić codzienne oferty.

Czy masz już kupon rabatowy AliExpress? Czy wszystko jest jasne? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, więc nie wahaj się zostawić komentarza poniżej.

Idź do AliExpress

Więcej porad i wskazówek na naszej stronie

Ten artykuł jest częścią naszej sekcji poradników, w której znajdziesz wiele innych porad i wskazówek, jak bezpiecznie kupować w AliExpress i oszczędzać pieniądze. Jeśli dopiero zaczynasz kupować w AliExpress. I pamiętaj, że na naszym blogu znajdziesz też najlepsze recenzje tanich produktów, które warto kupić w AliExpress.

Podobał się artykuł? Chcielibyśmy poznać Twoją opinię, więc pamiętaj, aby zostawić komentarz poniżej ze swoim doświadczeniem.


11 Urodziny AliExpress

Start 29/03/2021 o godzinie 9:00
Kupony i promocje:
https://alisale.pl/kupony-kody-rabatowe-i-promocje-11-urodziny-aliexpress/

Poprzedni artykułNuda w domu? Sprawdź ten artykuł! [14.06.2020]
Następny artykułKupony dla nowego użytkownika AliExpress (od 4 $ do 100 $) na pierwsze zakupy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj