Termometr Xiaomi: Cena: 25,85$ Link: http://got.by/4cc4dx


Często nie choruję, ani żona, ani dziecko. Lecz kiedy moje maleństwo dopadnie coś, wpadam w panikę – cóż, pierwsze dziecko. Jak tylko delikatnie jej ciało robi się cieplejsze niż moje, lecę po termometr. Może panikuję, ale cóż.

Przeglądając aliexpress natrafiłem na termometr, ale nie byle jaki, bo od Xiaomi. Czytając opis, termometr jak termometr – wi-fi, BT nie ma i nie łączy się z telefonem, a tym bardziej nie zbija gorączki. Ale wygląd… no Panie, szacun przy koleżankach. Zamówione, szybko nawet przybyło (coś koło 4tygodni).

Opis produktu:

Xiaomi robi bardzo fajne pudełka, nic nowego, ale nie to jest tematem.
Po rozpakowaniu szybko wrzuciłem 3 baterię AAA, sprawdziłem, czy może jest gdzieś odnośnik do jakiejś aplikacji. Rozczarowałem się – niestety nie ma.

Zdawałem sobie z tego sprawę poniekąd, bo nic na ten temat nie było w opisie oferty. No to testuję na sobie. Zbliżam, naciskam i jest wynik. Obsługa banalna, bo tylko jeden przycisk. Po dokonaniu pomiaru, pojawia się wynik oraz wibruje. Sprawdzony właściwie z 4 termometrami, każdy miał zbliżony wynik. Czy taki z elektromarketu, apteki (tutaj 2 rodzaje) oraz techniczny, prawie to samo wskazanie. Odczyt temperatury odbywa się ze środka czoła. Niby nie nadaje się do cieczy, ale mi pokazywał wynik.


 Dużo nie ma się co rozpisywać, termometr mierzy bardzo dobrze, duża dokładność, ale chyba największą zaletą jest wygląd. W moim mniemaniu, bardzo elegancki i taki „gadżeciarski”. Ktoś ma zbędne ponad 20$, może sobie kupić, ktoś nie chce, niech tego nie robi.

Zalety:

  • Szybkość pomiaru
  • Wygład
  • Bezdotykowy pomiar zwiększa sterylność sprzętu

Wady:

  • Cena

* Ceny w opisach podaje na dzień, kiedy jest pisana recenzja. Moje zakupy miały inną wartość bo, dawno kupowałem, sklep nie istnieje, korzystałem z kuponów itp.

11 Urodziny AliExpress

Start 29/03/2021 o godzinie 9:00
Kupony i promocje:
https://alisale.pl/kupony-kody-rabatowe-i-promocje-11-urodziny-aliexpress/
Poprzedni artykułRecenzja – Zestaw wkrętów precyzyjnych: Xiaomi Mijia Wiha 24 in 1 vs Jakemy 32 in 1
Następny artykułAliExpress – Jak kupować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj