Waporyzacja ziół ma wiele zalet. Ponieważ tylko gorące powietrze przepływa przez susz, jest to najzdrowsza forma ”palenia”. Nie masz żadnego spalania wiec nie ma dodatków wynikających z procesu spalania (substancie smolste). Dodatkową zaletą waporyzacji jest to, że nic się nie marnuje. Proces waporyzacji jest dużo bardziej wydajny od zwykłego spalania ziół.

Przejmy do sedna, na aliexpress dostępnych jest kilka opcji. Najtańszy, który wypróbowałem z dobrymi opiniamiwapowania, to pathfinder v2 (link do najtańszej oferty na aliexpress). Istnieje od wielu lat pod różnymi nazwami. Ale wszystkie to jest to samo. Tylko wygląd zewnętrzny może się nieznacznie różnić.

Pytanie czy ten waporyzator jest tak dobry jak mówią opinie?

Ma kilka zalet, a dokładniej jedną: przede wszystkim cena. Kosztuje około 80 PLN!! Nagrzewa się dość szybko, ma szczegółowe ustawienia temperatury. Żywotność baterii wystarcza na około 2-3 palenia. Jest zasilany przez micro USB, więc możesz go naładować za pomocą powerbanku. Otrzymujesz kompletny pakiet ze wszystkim, czego potrzebujesz oprócz ziół.

Czemu go odradzam?

Ponieważ materiały z których jest wykonany moim zdaniem nie nadają się do takich temperatur. Susz śmierdzi topionym plastikiem, ustnik się nagrzewa i parzy w usta. Dodatkowo temperatury, które osiąga nie odpowiadają odczytom z wyświetlacza.

Jeżeli to cię nie zniechęci przed zakupem to kolejnym minusem jest żywotność baterii. Nie mam na myśli tutaj, ze starcza tylko na 3 cykle palenia, ale o to jak szybko przestaje trzymać pojemność. Mój egzemplarz po 2-3 miesiącach, nie nadawał się do niczego.

W takim razie jaki wybrać tani waportyzator?

Z całego serca polecam dołożyć drugie tyle i kupić X-MAX V2 PRO (link do najtańszej oferty). Wymienna bateria, sprawdzone materialy, dużo akcesoriów, dwa lata gwaranci i wiele innych zalet.

Poprzedni artykułKupony, kody rabatowe i promocje – 11 Urodziny AliExpress -Wyprzedaż urodzinowa Aliexpress!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj