Wisząca doniczka
Link:
https://goo.gl/8Y4JJf
Cena*:
7,60$
Opis:
Mieszkając w bloku, marzy się kawałek własnego „ogrodu”. Można nastawiać, bądź powiesić, donic z roślinami. Wszystko pięknie, ale dokładając kolejne, zmniejszamy powierzchnię, no i robi się ciasno, a jeszcze jakieś meble.
Tu na pomoc przyszło Aliexpress. W dniu urodzin, trafiłem na ciekawy kupon, a właściwie sklep z nim. Znalazłem w nim doniczki wiszące – o! To coś dla mnie. Szybko zakupiłem na test 2 szt. (Tu spieszę wyjaśnić zwrot „ciekawy kupon”, mianowicie 5/15, więc wyszło mnie 10,20$).
Paczka dotarła w niecały miesiąc. Można powiedzieć, że szybko. Bardzo dobrze zabezpieczony towar, bo folia bąbelkowa i zabezpieczająca gąbka.
Pogoda jeszcze nie sprzyjała, na wystawienie ich na zewnątrz, więc zasadziłem w nich bazylię, a same donice wisiały nad ladą w kuchni.
Teraz o samym wykonaniu. Korpus i blokada jest plastikowa, do tego siateczka zabezpieczająca, aby roślina nie gubiła ziemi, a w środku donicy jest takie coś, jakby kamień. W zestawie jest też metalowa linka do zawieszenia, ale można wykorzystać jakiś sznurek. Ja tak zrobiłem, aby wyregulować wysokość nad blatem w kuchni, bo już na balkonie wykorzystałem to, co było załączone w komplecie. Sprawę podlewania ułatwia nam wskaźnik zapasu wody, czyli plastikowy patyczek, koloru zielonego, który wystaje u góry – im więcej wody, tym wyżej, a kiedy brak, schowany maksymalnie w doniczce.
Podsumowując, bardzo fajny gadżet do domu, jak i na zewnątrz. Znajomi robili wielkie oczy i każdy chciał, aby jemu zamówić. Jeśli ktoś chce coś innego na rośliny, gorąco polecam.

* Ceny w opisach podaje na dzień, kiedy jest pisana recenzja. Moje zakupy miały inną war

11 Urodziny AliExpress

Start 29/03/2021 o godzinie 9:00
Kupony i promocje:
https://alisale.pl/kupony-kody-rabatowe-i-promocje-11-urodziny-aliexpress/
Poprzedni artykułRecenzja – Zestaw wkrętów precyzyjnych: Xiaomi Mijia Wiha 24 in 1 vs Jakemy 32 in 1
Następny artykułAliExpress – Jak kupować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj